Hlášení 31.8.2020

Změna umístění zastávky náhradní dopravy, poděkování odběratelům vody, černé skládky bioodpadu

Změna umístění zastávky náhradní dopravy

Provozovatel dráhy Správa železnic, s.o. změnila od 1. 9. 2020 i přes nesouhlas obce umístění zastávky náhradní dopravy Horka nad Sázavou, a to na autobusovou zastávku „Dolní Pohleď“. Došlo k tomu kvůli opravě kruhového objezdu u Densa. Zároveň platí nový výlukový jízdní řád.

Poděkování odběratelům vody

Společnost Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod děkuje občanům za vstřícné jednání a spolupráci při odečtech vodoměrů.

Černé skládky bioodpadu

Žádám všechny občany a chalupáře, aby trávu a zbytky ze zahrádek odváželi do kontejneru na biooodpad umístěného u řeky. Společnost Agro Pertoltice a.s. upozornila na černé skládky s tím, že pole v okolí naší obce jsou osety jetelem, takže není vhodné na ně bioodpad umisťovat.

Vytvořeno: 31. 8. 2020
Poslední aktualizace: 31. 8. 2020 14:02