Hlášení 12.3.2021

Výluka na trati v úseku Zruč nad Sázavou – Ledeč nad Sázavou * Dokončovací práce na kanalizaci * Informace o odstávkách elektřiny

Výluka na trati v úseku Zruč nad Sázavou – Ledeč nad Sázavou

Od pondělí 15.3.2021 bude na trati Čerčany – Světlá v úseku Zruč nad Sázavou – Ledeč nad Sázavou. Náhradní autobusová doprava je vedena přes Buda, jako náhradní zastávka slouží autobusová zastávka na Budech.  Výlukový jízdní řád najdete na webu obce nebo na autobusové zastávce.

Výlukový jízdní řád

Dokončovací práce na kanalizaci

Na stavbě kanalizace probíhají dokončovací práce. Prosím občany, aby nahlásili na obecním úřadu případné nedodělky nebo nedostatky, které mají na svých pozemcích na přípojkách nebo u šachet.

Informace o odstávkách elektřiny

V letošním roce už ČEZ nevylepuje papírová oznámení o odstávkách elektřiny, ale přechází na elektronický způsob informování – buď e-mailem nebo SMS. Návod, jak se přihlásit k odběru informací o odstávkách, najdete na webu obce nebo na úředních a informačních deskách.

Leták

Vytvořeno: 12. 3. 2021