Hlášení 26.3.2020

Informace k vývozu popelnic, používání roušek, omezení úředních hodin, aktuální informace

Informace k vývozu popelnic

Prosím všechny občany, před kterými nyní probíhají výkopové práce, aby popelnice neumisťovali před dům, ale na nejbližší místo, kam mohou popeláři zajet, jinak nemůže být popelnice vyvezena. Zároveň svozová firma upozorňuje, aby jste velké úklidy, vyklízení sklepů, třídění starého šatstva a podobné činnosti, při kterých vzniká velké množství odpadů, nechali na dobu po zrušení mimořádných opatření v ČR kvůli omezenému počtu zaměstnanců.

Informace k vývozu popelnic

Používání roušek

Celostátně platí zákaz vycházení bez zakrytí úst a nosu. Prosím o jeho dodržování. Hlavně nezapomínejte používat roušky i při setkání s pošťačkami (např. při přebírání důchodů a balíků). Byli jsme upozorněni, že to občané nedodržují. Chráníte tím především je. Máme na obci momentálně dostatek roušek a můžeme další sehnat. Pokud tedy nemáte jinou možnost, jak si roušku obstarat, obraťte se na starostku. Telefon 724 188 643

Omezení úředních hodin

Obecní úřad Horka II dle nařízení státu omezí do odvolání úřední hodiny na pondělí 8.30 – 11.30 h a středu 13.00-16.00 h. Osobní kontakt prosím omezte na nejnutnější případy. Platby za odpady a vývoz jímek odložte na později nebo si zavolejte o podklady pro platbu bankovním převodem.

Aktuální informace

Na webových stránkách obce najdete odkaz na aplikaci „V Obraze“, ve které Vám budou zobrazovány informace zveřejněné na stránkách obce automaticky v mobilním telefonu nebo tabletu. Můžete si tam nastavit odebírání novinek i jiných obcí např. ze Zruče nad Sázavou.

Vytvořeno: 26. 3. 2020
Poslední aktualizace: 26. 3. 2020 17:15