Hlášení 21.9.2021

Odstávka elektrického proudu v Horce II - Sdělení České spořitelny - Omezení provozu na obecním úřadu - Upozornění pro majitele nepřipojených kanalizačních přípojek
Odstávka elektrického proudu v Horce II

Společnost ČEZ nahlásila plánovanou odstávku elektrického proudu v Horce II a Budech v pátek 24. září 2021 od 7.30 do 16.30 hodin. Bližší informace na https://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky?jlTown=534056.

Seznam adres s mapou

Sdělení České spořitelny
Pobočka České spořitelny ve Zruči nad Sázavou zůstane i nadále v provozu

Vážení spoluobčané, váženi klienti,

z důvodu nezbytných stavebních úprav pro možnost instalace nového   bankomatu, který umožní vklad I  výběr hotovosti, bude  pobočka České spořitelny ve Zruči nad Sázavou, náměstí MUDR.  J. Svobody 63, uzavřena ve dnech pondělí 27. září až čtvrtek 30. září 2021.

Stávající pobočkový   bankomat   bude mimo provoz od 24. září do odpoledne do 1.října 2021.

Od 1. října 2021 bude pobočka Zruč nad Sázavo  opět v provozu,  každý pracovní  den — v pondělí a ve středu od 9. do 17. hodiny,  v úterý, ve čtvrtek a v pátek od 9. do 16. hodiny.

Nově budete moci využívat také bankomat pro výběr i vklad hotovosti, který bude dostupný 24 hodin denně na stejném místě jako jste zvyklí.

Omezení provozu na obecním úřadu

Na Obecním úřadu v Horce II nebude nikdo přítomen v pátek 24.9.2021 z důvodu odstávky elektrické energie a v pondělí 27.9.2021 z důvodu čerpání dovolené starostky i hospodářky.

Upozornění pro majitele nepřipojených kanalizačních přípojek

Upozorňujeme majitele vybudovaných přípojek kanalizace, že termín napojení domovních přípojek na hlavní kanalizační řad byl do 15. srpna 2021. Ty, kteří se ještě nepřipojily, žádáme, aby tak učinily v co nejkratší době. Zároveň připomínáme těm, kteří dosud nedodali smlouvy na likvidaci odpadních vod na obecní úřad, aby to udělali co nejdříve, jelikož se jedná o neoprávněné vypouštění odpadních vod a hrozí jim pokuta až 15.000 Kč a zastavení odtoku do hlavního řadu.

Majitelé objektů, kteří po 30.9.2021 nebudou likvidovat odpadní vody prostřednictvím obecní kanalizace upozorňujeme, aby si připravili doklady o odvozu a likvidaci odpadních vod podle zákona o vodách č. 254/2001. Náležitosti dokladu jsou blíže popsány na webových stránkách obce. Seznam nepřipojených objektů předá Obec Horka II během října 2021 na MěÚ v Kutné Hoře, odbor vodoprávního úřadu, který bude provádět kontroly.

Právní předpisy upravující provoz a kontrolu jímek (včetně náležitostí dokladů)

Vytvořeno: 21. 9. 2021
Poslední aktualizace: 21. 9. 2021 18:43