Hlášení 15. února 2021

Nabídka revize kotlů a kontroly komínů - Prodej přírodních potravin - Prodej kuřic a krmných směsí - Parkování automobilů
Nabídka revize kotlů a kontroly komínů

TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů nabízí revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční ve středu dne 17.2.2021. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 774 538 916. Cena za kontrolu a čištění komínu je 400 Kč a cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč.

Prodej přírodních potravin

Rodinný podnik Z Přírody přijede prodávat zdravé přírodní potraviny. V nabídce budou sušené lesní borůvky, sušené meruňky, pečené čaje, jablka v karamelu, sušené a nakládané houby, ořechy, sušené švestky, sušený ananas, nakládané sýry, utopenci a křížaly. Jedná se o domácí výrobu z jižních Čech. Prodejce nabízí i dárková balení. Ceny od 30 Kč. Prodej se uskuteční 16.2. v obci Buda u zastávky od 14 hodin a v obci Horka II od 14:30 u dětského hřiště.

Prodej kuřic a krmných směsí

Firma Bromová – Seč přijede nabízet kuřice a krmné směsi ve dnech 17. března, 31. března, 14. dubna, 28. dubna a 12 května. Na Horce vždy od 12.25 hodin u obecního úřadu a na Budech vždy od 12.20 hodin u zastávky.

Parkování automobilů

Prosíme všechny majitele aut, aby v době zimní údržby komunikací parkovali své automobily na vlastních pozemcích. V případě stání vedle komunikace může dojít k poškození vozidla radlicí nebo posypem. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno: 15. 2. 2021
Poslední aktualizace: 15. 2. 2021 15:49