Obsah

Možnost využití taxi v době výluky na železniční trati Zruč nad Sázavou - Vlastějovice

Typ: ostatní
Jelikož se situace se zastávkou náhradní autobusové dopravy v době vlakové výluky nevyřešila, nabízí obec občanům možnost využití smluvního taxi. Seznamte se s podmínkami.

Podmínky:

• Smluvní taxi bude k dispozici po dobu vlakové výluky na trati Zruč nad Sázavou – Vlastějovice do 23. září 2018
  • Službu může využít občan, který má v obci Horka II (ve všech osadách) trvalý pobyt – musí se prokázat občanským průkazem kvůli evidenci jízd
  • Objednání musí proběhnout den předem na telefonním čísle 604 687 220
  • V případě cesty směrem na Zruč nad Sázavou bude občan odvezen až do Zruče nad Sázavou. Při cestě ze Zruče nad Sázavou lze domluvit místo nástupu.
  • V případě cesty směrem na Vlastějovice bude odvoz zajištěn na autobusovou zastávku Dolní Pohleď.
  • Cena jízdného je 50 Kč za jednu cestu. V případě více cestujících v autě se cena dělí rovným dílem.
  • Další informace na obecním úřadu a u starostky obce

I přes veškerou snahu se pravděpodobně situace do konce výluky nevyřeší. Přesto probíhají jednání, aby se situace příště už neopakovala.

Vytvořeno: 7. 9. 2018
Poslední aktualizace: 7. 9. 2018 16:10