Hlášení 31.8.2020 - další informace ke změně umístění zastávky náhradní dopravy

Další informace ke změně umístění zastávky náhradní dopravy

Jelikož se situace se zastávkou náhradní autobusové dopravy v době vlakové výluky nevyřešila, nabízí obec občanům možnost odvozu. Prosím občany, kteří využívají vlakové spojení ke každodenní jízdě do zaměstnání nebo do školy, aby se nahlásili u starostky. Tel. 724188643. Tyto informace chceme využít i při jednání s úřady.

Dokud se situace nevyřeší, nabízí obec občanům možnost využití smluvního taxi.

Podmínky:

Smluvní taxi bude k dispozici zatím do konce září.

Službu může využít občan, který má v obci Horka II (ve všech osadách) trvalý pobyt – musí se prokázat občanským průkazem kvůli evidenci jízd.

Objednání musí proběhnout den předem na telefonním čísle 604 687 220. V případě cesty směrem na Zruč nad Sázavou bude občan odvezen až do Zruče nad Sázavou. Při cestě ze Zruče nad Sázavou lze domluvit místo nástupu. V případě cesty směrem na Ledeč nad Sázavou bude odvoz zajištěn na autobusovou zastávku Dolní Pohleď.

Cena jízdného je 50 Kč za jednu cestu. V případě více cestujících v autě se cena dělí rovným dílem.

Další informace na obecním úřadu a u starostky obce.

Vytvořeno: 31. 8. 2020
Poslední aktualizace: 31. 8. 2020 18:31