rozšířené vyhledávání ...

Mapový portál

Obec Horka II - obecní úřad (pobočka Horka II) - idatabaze.czMěstské, obecní úřady - idatabaze.cz

Hejtmančin úřední den v regionu

Hejtmančin úřední den v regionuHejtmančin úřední den v regionu - v Kutné Hoře, 20.9.2017 od 10.00 do 16.00 hod

19. 9. 2017 Zobrazit více

Osvědčení o úspoře emisí

Díky tříděnému odpadu jsme přispěli ke zlepšení životního prostředí.

26. 6. 2017 Zobrazit více

Dětský den

Dětský denSrdečně zveme děti 10. června 2017 do 14 hod na zámek v Horce II.

29. 5. 2017 Zobrazit více

Očkování psů proti vzteklině

Očkování psů proti vztekliněTuto sobotu 13. května provede MVDr. Záruba očkování psů proti vzteklině:
Buda - 8.00 , Horka II 8.15, Onšovec 8.30, a Čejtice 8.45
Očkování proběhne na obvyklých místech. Cena očkování je 100,- Kč za psa.

10. 5. 2017

Informace k pálení ohňů

• Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje poskytuje službu pro veřejnost – evidenci pálení prostřednictvím internetu. Tato služba umožňuje oznámit spalování hořlavých látek na volném prostranství ve smyslu § 5 ost. 2 zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů a tudíž také oznámit pálení „Čarodějnic“ a to na internetových stránkách HZS Středočeského kraje http://www.hzsce.cz/hzs-stredoceskoho-kraje.aspx klepnutím na odkaz „EVIDENCE PÁLENÍ“ nebo přímo na https://palení.izscr.cz/ . Vyplněním příslušných údajů a jejich odesláním zavedete informace o Vašem pálení do uvedeného programu ohlášení pálení a splníte svoji zákonnou povinnost.
  • Zamezit používání hořlavých kapalin a hořlavých látek (např. pneumatik), které způsobují znečišťování životního prostředí.
  • Místo pálení ohňů volit tak, aby se zabránilo rozšíření požáru na sousední objekty, porosty nebo les (např. je zakázáno rozdělávání ohně v lese a do vzdálenosti 50 m od okraje lesního porostu, rozdělávat oheň do vzdálenosti 100 m od stohů slámy, oheň by se neměl zakládat ani na kořenech stromů, na lesní hrabance, na suchém listí).
  • Při pálení ohňů by neustále měla být přítomna alespoň jedna osoba starší 18 let.
  • Ohniště je nutno důkladně uhasit a dle konkrétních podmínek zajistit následný odpovídající požární dozor nad ohništěm.

28. 4. 2017 Zobrazit méně

Upozornění na plánované přerušení dodávky elektřiny v Onšovci a na Hrádku

Upozornění na plánované přerušení dodávky elektřiny v Onšovci a na HrádkuPlánované přerušení dodávky elektřiny proběhne v úterý 18.4.2017 od 7.30 do 15.00 v Onšovci a na Hrádku.

11. 4. 2017 Zobrazit více

Zápisy do 1. ročníku Základní školy Vlastějovice

Zápisy do 1. ročníku Základní školy VlastějoviceZápisy do 1. ročníku Základní školy Vlastějovice se konají v pondělí 3. dubna 2017 od 15:00 hodin v budově ZŠ

15. 2. 2017 Zobrazit více

Ples SDH Onšovec

Ples SDH OnšovecSDH Onšovec Vás srdečně zve na hasičský ples, který se uskuteční zítra 11.2.2017 od 20.00 hod v kulturním domě v Čejticích. Hraje kapela Vysočina.

10. 2. 2017

Pozvánka Honebního společenstva

Pozvánka Honebního společenstvaStarosta Honebního společenstva Zruč nad Sázavou pan Petr Novák svolává řádnou valnou hromadu, která se koná ve čtvrtek 23. února v 17,00 hod. v restauraci "Na Pohoří" ve Zruči nad Sázavou

1. 2. 2017 Zobrazit více